Przejdź do treści

Atuty firmy JCC Int. Trade – bezpieczny import

Atuty firmy JCC Int. Trade
Z naszą pomocą import z Chin staje się łatwiejszy
Naszymi najważniejszymi atutami są: wiarygodność, szybkość działania, jednoczesna obecność w Polsce i w Chinach, kompleksowość usług związanych z importem towaru z Chin.

Firma JCC Int. Trade jest w stanie w ciągu kilku dni sprawdzić osobiście dostawcę w Chinach. Rozwieje to wszelkie wątpliwości związane z importem z Chin. Sprawdzimy wszystkie dokumenty związane ze sprowadzeniem danego towaru z Kraju Środka. Zorganizujemy sprawny i bezpieczny transport zgodnie z wytycznymi naszego klienta. Co równie ważne pomożemy też w ocleniu towaru i dostawie do siedziby firmy w Polsce.

Wszyscy nasi klienci doceniają współpracę z nami. Eliminujemy błędy, nadzorujemy produkcję, nie przeszkadza nam różnica czasu, ani bariera językowa. Jesteśmy aktywni, mobilni, zawsze gotowi do działania w każdym rejonie Chin.

Importem z Chin zajmujemy się skutecznie od 2003 roku
Mamy wieloletnie doświadczenie w imporcie przeróżnych produktów z Chin. Posiadamy wiedzę związaną z rejonizacją poszczególnych produktów w Kraju Środka. Z naszą pomocą nikt nie błądzi, nie traci czasu ani pieniędzy. Koszt naszych usług nie jest wysoki – w stosunku do wielkości zamówień i ryzyka związanego z importem z Chin.

Zawsze przedstawiamy fakty związane z danym producentem w Chinach. Jeśli widzimy coś podejrzanego lub ryzykownego – od razu informujemy o tym klienta. Nie lubimy wątpliwości i niedomówień.

Naszym atutem jest też znajomość mentalności Chińczyków, ich obyczajowości, zasad. Niektóre zachowania mogłyby nas urazić, coś może być źle odebrane, negocjacje wydają się niepoważne… my wiemy czego spodziewać się po dostawcach z Chin i jak z nimi rozmawiać, jak negocjować.

Bezpieczny import z Chin
Unikaj problemów w imporcie z Chin
Jeśli chcą Państwo uniknąć problemów, oszczędzić czas i pieniądze, zminimalizować ryzyko importu z Chin, nie tracić czasu na wyszukiwanie spedycji, szukać brakujących dokumentów, jeżeli zależy Państwu po prostu na bezpiecznym imporcie z Kraju Środka – zapraszmy do współpracy z nami!

Atuty firmy JCC Int. Trade w imporcie z Chin