Przejdź do treści

Audyt firm w Chinach

Sprawdzenie chińskiego dostawcy

Weryfikacja dokumentów chińskiej firmy

Oferujemy weryfikację legalności chińskiego dostawcy. W ramach tej usługi sprawdzamy, czy dana firma rzeczywiście istnieje, jest zarejestrowana, kto jest formalnie jej właścicielem, jaki ma kapitał zakładowy, od kiedy istnieje i w jakich branżach działa. Licencja chińskiej firmy jest dla nas przejrzysta i czytelna, daje nam gwarancje, że dany podmiot jest zarejestrowany i aktywny. W ramach sprawdzenia firmy weryfikujemy kontakt email, kontakt telefoniczny, sprawdzamy informacje o domenie, wszelkie adresy i telefony powiązane z daną firmą. Mamy duże doświadczenie we współpracy z Chinami i z łatwością możemy dostrzec zwiększone ryzyko w imporcie z Chin. Nasi klienci otrzymują szczegółowy raport na temat dostawcy z Chin łącznie z naszą opinią.

Wiarygodny dostawca z Chin

Wielu importerów z Polski zbyt pochopnie ufa chińskim dostawcom. Niska cena i szybki czas realizacji wydają się czynnikami wpływającymi na szybką decyzję o zamówieniu. Niestety, jest to bardzo ryzykowne. Już kilka razy mieliśmy do czynienia ze zweryfikowanym dostawcą z serwisu Alibaba, który wystawiał faktury na zupełnie inne dane chińskiej firmy. Oczywiście wiąże się to z ryzykiem oszustwa. Wiarygodny dostawca z Chin to przede wszystkim firma oferująca produkty w rozsądnych cenach i zwykle firma, która potrzebuje czas na produkcję towaru. Rzadko zdarza się, aby firmy miały stany magazynowe. Ogromna większość produktów w Chinach jest wytwarzana na zamówienie. Zbyt niska cena i szybki czas realizacji to raczej niebezpieczna pułapka dla polskich importerów. Nasza firma eliminuje kontakt z oszustami, podejrzanymi podmiotami. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy szybko ostrzec przed wpłatą depozytu niewłaściwej firmie lub osobie, które prowadzi podejrzane działania w oparciu o jakąś stronę internetową.

Więcej informacji na temat sprawdzenia firmy w Chinach, zakresu informacji i bezpieczeństwa importu znajdziecie Państwo na naszej stronie: www.sprawdzeniefirmywchinach.pl

 

Audyty chińskich firm