This is alternative content.

O firmie JCC International Trade

Kompleksowa obsługa importu z Chin

Jesteśmy firmą konsultingowo-usługową oferującą pomoc, wsparcie w imporcie towarów z Kraju Środka. Wszystkie nasze działania polegają na pilotowaniu zamówień złożonych w Chinach.

Firma JCC Int. Trade istnieje od 2003 roku. Posiadamy bogate doświadczenie w imporcie towarów z Chin i Tajwanu. W ciągu kilku lat nasz przedstawiciel odwiedził praktycznie każdy rejon Chin, poznał zasady handlu w Chinach, nabrał doświadczenia w kontroli jakości, negocjował przeróżne zamówienia, pomagał w sytuacjach spornych pomiędzy polskim odbiorcą a chińskim producentem.

Sprawny transport z Chin

W tym samym czasie opracowaliśmy możliwie najlepszy i bezpieczny system transportu. Współpracujemy od kilku lat z jedną, sprawdzoną spedycją, co zapewnia nam doskonałą komunikację i szybką realizację każdego zlecenia.

W ciągu kilku lat poznaliśmy też procedury związane z ocleniem i odbiorem towaru w porcie docelowym. Mamy doświadczenie w przygotowaniu odpowiednich dokumentów i zorganizowaniu transportu do siedziby firmy naszych klientów.

Skuteczna pomoc w imporcie z Chin

Spośród innych firm tego typu wyróżnia nas to, że działamy jednocześnie w Polsce i w Chinach - z biurem przedstawiciela w mieście Shenzhen. Charakteryzuje nas rzetelność i odpowiedzialność za każde zlecenie.

This is alternative content.

© copyright JCC International Trade - wszystkie prawa autorskie zastrzeżone