This is alternative content.

Oferta transportu z Chin

Kompleksowa obsługa - transport z Chin

Firma JCC Int. Trade oferuje kompleksową obsługę transportu z Chin. Dotyczy to zarówno klientów, którzy zamawiają towar z naszą pomocą, jak również osób, które samodzielnie współpracują z chińskimi producentami, ale poszukują sprawnego transportu z Chin.

Naszą specjalnością jest transport kontenerowy. Możemy wysłać kontenery 20", 40" i 40"HQ praktycznie z każdego portu w Chinach. Jeśli dostawca nie realizuje wysyłki towaru do portu w Chinach - wówczas nasza spedycja może odebrać towar bezpośrednio z fabryki.

Doświadczenie w planowaniu transportu z Chin

Mamy doświadczenie w łączeniu towarów od kilku dostawców. Zajmujemy się konsolidacją towaru z kilku fabryk dla jednego klienta w Polsce. Takie łączenie dotyczy zarówno fabryk w tym samym rejonie, jak również dostawców z innych miast. Wszystko zależy od opłacalności łączenia towaru.

Mimo wszystko staramy się zawsze doradzać naszym klientom jaki transport wybrać, co warto połączyć. W Chinach mamy różne opcje, możliwości realizacji transportu, tak by idealnie dopasować transport do terminów i wytycznych naszego klienta. Zwykle wysyłamy kontenery do Hamburga i pilotujemy transport aż do siedziby firmy w Polsce. Oznacza to pomoc w odprawie celnej towaru i transport drogowy z Niemiec.

Transport drobnicowy i kontenerowy z Chin

Pomagamy też w organizacji transportu drobnicowego. Mamy świadomość, że nie każdy towar jest od razu zamawiany w ilościach kontenerowych. Takie wysyłki mogą być realizowane już od 1 m3.

Szybki transport lotniczy z Chin

Istotną rolę odgrywa też transport lotniczy. W przypadku małych przesyłek 50kg - 100kg lub w przypadku pilnej dostawy, nawet jeśli chodzi o dużo większe przesyłki. Zwykle towar jest dostarczony na lotnisko w Warszawie, w ciągu 4-7 dni. Dysponujemy ofertami różnych linii lotniczych, tak aby dopasować termin, dostępną przestrzeń i wybrane lotnisko w Chinach. Dostawca może wysłać towar do magazynu lotniczego naszej spedycji lub możemy zorganizować odbiór towaru z fabryki. W przypadku transportu lotniczego możemy też łączyć różne przesyłki. Zależnie od potrzeb naszego klienta potrafimy wysłać towar z każdego większego miasta w Chinach do wybranego portu lotniczego na całym Świecie.

Wszechstronna pomoc w transporcie z Chin

Naszym atutem jest także fakt, że możemy wysłać towar z Chin do dowolnego portu na Świecie. Nie ograniczamy się tylko do Polski, czy Europy. W trakcie rejsu możemy też zmienić port docelowy, oczywiście są to dodatkowe koszta - ale jest taka możliwość. Statek nie zmieni kursu, ale Państwa kontener może być przeładowany w porcie w Hamburgu i dostarczony na przykład do Rotterdamu. Ponadto możemy też zorganizować transport towaru z Polski do Chin. W miarę możliwości pomagamy też w transporcie specjalistycznym.

Transportem z Chin zajmujemy się kompleksowo - łącznie z odprawą celną

Staramy się zawsze szybko odpisywać na zapytania o transport. Mamy świadomość, że towar nie może czekać tygodniami w chińskiej fabryce. Jeśli są Państwo zdecydowani i zadowoleni z naszej oferty na określony transport - możemy go zrealizować w ciągu kilku dni. Jeśli tylko producent jest gotowy, w ciągu 4-5 dni towar może już być na statku. Nie musicie się Państwo martwić o czas dostawy, dokumenty, ubezpieczenie, zlecenie transportowe - tym wszystkim zajmujemy się my!

This is alternative content.

© copyright JCC International Trade - wszystkie prawa autorskie zastrzeżone